Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

078 Naprawa licznika Ford FocusZachęcam do subskrypcji i komentowania. Koniecznie pamiętajcie o dzwoneczku. Nie pominiecie wtedy żadnego filmu:)

Macie ochotę wesprzeć moją pracę?
Zapraszam na Patronite: https://patronite.pl/Anatomia_Mechaniki

Licznik nie komunikował się z linią CAN, przez to było brak wskazań przebiegu i problemy z IMO.
#licznik #naprawa #ford

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

17 komentarzy do „078 Naprawa licznika Ford Focus

  1. Troche fuszerka z tą lutownicą :/ Dobry flux albo pasta lutownicza, wygrzać i odessać starą cynę poza pierwszym i ostatnim pinem. Potem oczyścić, zalać nową pastą lutowniczą i dać zupełnie nową cynę bo to tutaj to naprawa na chwilę i jak cyna była syfiasta to dalej bedą cuda

  2. Świetny poradnik! Ja również mailem taką przypadłość, rozebralem wszystko, przeczyściłem acetonem wszystkie luty, nie wyglądały na sporowane. Złożyłem wszystko do kupy i problem zniknął. Wydaje mi się że być może jakieś zabrudzenie na wtyczce było powodem, obeszło się bez lutowania w serwisie. Na razie brak objawów po jeździe na krzywych drogach 😀

  3. Kudowsy za filmik, mam pojęcie jak to naprawić. U mnie wyświetlał choinkę w losowych momentach i wchodził w tryb serwisowy, co objawiało się zwalnianiem do 40 albo niemożnością odpalenia. Na szczęście działa uniwersalny workaround "walnięcie w deskę rozdzielczą", zaprezentowany w trakcie jazdy zszokował nieco pasażerów 🙂
    Nie byłoby wskazane odłączyć aku przy wymontowywaniu licznika?

  4. U mnie było tak że samochód mi zgasł na rondzie i już nie odpalił. Po przekręceniu kluczyka w pozycję start kontrolka IMO zaczęła mrugać w szybkim tempie ale silnik nawet nie dygnął. Puknąłem lekko w zegary to silnik zaczął kręcić ale i tak nie odpalił. Wiem że IMO jest montowany za zegarami więc czeka mnie rozbiórka tego i znalezienie dobrego fachowca żeby to naprawił.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!