Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

1.6 MPI okresowa obsługa (wymiana oleju, filtrów, kasowanie inspekcji)Okresowa obsługa silników 1.6 MPI. Wymiana oleju, filtra oleju, filtra powietrza, filta kabinowego, kasowanie inspekcji serwisowej.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

19 komentarzy do „1.6 MPI okresowa obsługa (wymiana oleju, filtrów, kasowanie inspekcji)

  1. najgorszy silnik jaki miałem w samochodzie !! brak mocy,szarpanie na wolnych obrotach,jedyny jaki popijał olej przy 150 tyś przebiegu . Szukanie przyczyn złej kultury pracy,a wszystko za sprawą ekologi !!

  2. Widać Filtrona. To tak sobie. Mann jest o dwie klasy lepszy, a koszt tylko troszkę większy. Minimalnie. Najważniejszy jest filtr oleju. Jak lubisz swoje auto, to daj Manna. Jak to auto teściowej, daj Filtrona.

  3. Masło pod korkiem pokrywy zaworów jest od wilgoci jest i od pory roku dużo zależy. Moja skodzinka silnik BSE 340 000. Pilnowana wymiana oleju co 15 000 Motul x-cess 10W40 filtry tylko Mann.

  4. Świetny silnik a troszkę różnych silników przerobiłem .. koszty utrzymania wręcz za darmochę. Do szaleństwa się nie nadaję ale coś za coś.
    Polecam wymianę oleju co 10k filtrów itp.. Mój to BGU z przelotem 180k na oleju 5w40 i od wymiany do wymiany bez dolewki.
    Ps: majonez jest i to norma, może porą letnią jest znikoma ilość

Dodaj komentarz

Zadzwoń!