Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

10 Bezczelnych chińskich klonów samochodów – #141 TOPDziś zobaczymy podróbki i chińskie kopie samochodów tzw. copycats, kserosamochody. Zobaczcie, jak bezczelni potrafią być nasi chińscy przyjaciele. Zaczynamy!

#klony #kopiesamochodow #chinskie

Playlista z muzyką z naszych filmów:
https://soundcloud.com/ukasz-zaczy-ski/sets/jazdy-probne-muzyka

Subskrybuj kanał Jazdy Próbne i kliknij dzwoneczek, żeby dostawać powiadomienia o pojawiających się materiałach.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

27 komentarzy do „10 Bezczelnych chińskich klonów samochodów – #141 TOP

 1. Chiron😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 2. Nie rozumiem czemu się czepiamy Chińczyków że wchodzą w Joint Venture i potem robią na swój rynek kopie światowych marek. Po pierwsze na swój rynek, po drugie firmy dające technologie może się na to zgadzają. Nie znamy treści umowy. Polska za czasów komunistycznych dostawała technologę z Włoch i to dzięki temu że u nich w rządzie też była jakaś partia komunistyczna oczywiście nie tak jak nasza zależne od ruskich ale też komunistyczna. I robiliśmy Fiaty: Kaszlaki i Turbo Sedany.

 3. Wszystko super ALE
  Należy pamiętać że w Chinach przemysł samochodowy jest prężny
  A tak promowana elektro- mobilność
  Tak promowana przez Unię czy naszych włodarzy TAM JEST DOSTĘPNA
  W cenach w jakich przeciętny Kowalski mógł by sobie pozwolić
  Mnie jest raczej smutno że średni wiek auta w Polsce nawet na Chińczyku mógłby wywołać szok

 4. Ja tu nie widzę,żadnej bezszczelności ze strony Chińczyków,to jest raczej sztuka podrabiania,oni podrabiają różne rzeczy w różnych dziedzinach mają swoją Wenecję,londyńską wieżę Tower,World Trade Center itd. Ludzie też budują prywatne domy,i plany architektoniczne są powielane.Lepiej kopiować ładne wzorce,niż nie robić nic tak jak to ma miejsce w Polsce,ani nowych ,ani skopiowanych.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!