Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

10 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁEŚ O SWOIM BMW F30 3 SERIES I 4KCześć,
W dzisiejszym filmie dowiecie się kilku bardzo ciekawych rzeczy, których mogliście nie wiedzieć o swoim BMW. Podane ciekawostki nie tyczą się tylko modelu F30, ale niektóre z nich występują w większośći aut tej marki.

Chciałbym zaznaczyć, że ten film jest kontynuacją bardzo dobrze oglądanego filmu z mojego pierwszego kanału, który podlinkuję tutaj w opisie dla osób chętnych do obejrzenia tamtego filmu:
https://youtu.be/zDWmce8ooU4

Link do mojego pierwszego kanału:
https://www.youtube.com/channel/UCWF-nu8z2_3amSplWmpUGaA/

Pojazd w filmie:

BMW seria 3
Model F30
2012 rok
245 KM, teraz – ? dowiecie się w kolejnych odcinkach
Po usunięciu tłumika

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „10 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁEŚ O SWOIM BMW F30 3 SERIES I 4K

  1. Majster comfort a sport jest jeden Michał różnica jest w tym ze comfort jak odpuścisz to łagodnieje a w sporcie nie na comforcie gdy wciśniesz w dechę idzie tak samo jak na sport ale gdy majty pobrudzisz w comforcie odpuszczając gaz łagodnieje dlatego tak jest dla bezpieczeństwa

  2. Teraz wiem czemu na trybie sport czy sport + po wyłączeniu wszystkich kontroli, zmiena mi się wydech na komfort. Poprostu całość zmienia się automatycznie w tryb komfort. Dzięki wielkie

  3. Mam taką samą F30. Filmik super się oglądało chociaż o wszystkim wiedziałem! Trzymaj tak dalej! Na pewno będę często tu zaglądał.
    Zapraszam na mój instagram: snow_bmw_3. Odezwij się w wiadomości prywatnej 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!