Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

#101 ACS Dzień jak co dzień | BMW M3 E46 | BMW M5 F10 | G-Power w COMPOCIE | ALPINA | REKLAMACJA E60Zainteresowany/a jesteś moimi usługami w zakresie mechaniki, motorsportu bądź ekspertyzą przed zakupową auta?

Zapraszam do kontaktu.

www.acs-serwis.pl
biuro@acs-serwis.pl
+48 603975574
#acsdzienjakcodzien

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

47 komentarzy do „#101 ACS Dzień jak co dzień | BMW M3 E46 | BMW M5 F10 | G-Power w COMPOCIE | ALPINA | REKLAMACJA E60

 1. Te kompresory Asa to szajs ubiłem dwa takie, jeden gpower mi zrobił ale też padł. Drugiego już nie naprawiałem.. Nigdy więcej tego szajsu .. Ale to już było z 5lat temu. Człowiek na będach się uczy

 2. Świetny odcinek, zresztą jak zwykle. Właśnie, nieraz niepowodzenie naprawy trzeba brać na klatę, też miałem kiedyś problem z katalizatorem z zamiennikiem pacjent citrorn ds5 1.6 thp czyli to samo co mini i chyba miesiąc się kopałem z hurtownią żeby przyjęła zwrot, ale się udało. Pozdrawiam serdecznie.

 3. Nie no ten gość mnie rozwala na łopatki Wielki youtuber spec od bmw .
  Nie potrafi nawet zdiagnozować awari sterownika swiec ! Temat każdemu sredni rozgarnientemu posiadaczowi 3.0 d znany .
  Wymieniacz części i to łatwo dostępnych.
  A co do zapału do pracy i wiedzy tego "Leona zawodowca "nawet nie wypada się wypowiadać

 4. Moja e61 ma 610 tys km, żadnych modyfikacji , ponadto serwisuje na oryginalnych częściach, ostatnio jestem w trakcie naprawy, wymiennik ciepła – chłodnica oleju, i mam olej w układzie chłodzenia, teraz cały dzień roboty z czyszczeniem. Nowa oryginalna chłodnica oleju kupiona w ASO, w raz z uszczelkami 703 zł. To niewiele jak na to auto. Mowa o silniku m57N .

 5. W 99% przypadkach w bmw zamienniki nie chodzą. Jak np. Czujnik wałka w m50 no chyba że kupisz z firmy era 😃 . Pozdro też serwisuje bmki ale tylko własne. I chasaja jak fabryczne a nawet lepiej.

 6. Przy takim zawieszeniu gwintowanym przy krecenie nakrętek spowoduje utwardzenie zawieszenia i zmniejszenie skoku zawieszenia ….. czy będzie lepiej ?

 7. Panie Adamie chciałem zapytać ponieważ zaślepiłem sobie EGR i mam błąd increased emission ale auto ogólnie chodzi lepiej, a dopiero za tydzien mi wykasują komputerowo czy do tego czasu może się coś stać czy nie ma to wpływu na silnik ogółem? Pacjent M57n przedlift pierwsza połowa 2004r bez dpf.

 8. Panie Adamie co to za pasta na te piszczące hamulce? Założyłem tarcze i klocki brembo w swojej A6 i tak piszczy w ciepłe dni że aż wstyd. A tak na marginesie co tam chowacie na myjni pod plandeką? 🙂 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com