Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

198 DJK66 Łożysko, DPF, świece zapłonowe, AUDI pierwszy odpałJak zawsze pierdoły warsztatowe:)
00:00:00 Początek
00:00:14 Problematyczne łożysko
00:01:27 Wypał DPF
00:07:22 Świece zapłonowe po 100tys. km
00:11:05 Pierwsze odpalenie po naprawie AUDI A6 3.0 TDI
#audi #fiat #dpf

Zachęcam do subskrypcji i komentowania. Koniecznie pamiętajcie o dzwoneczku. Nie pominiecie wtedy żadnego filmu:)

Macie ochotę wesprzeć moją pracę?
Zapraszam na Patronite: https://patronite.pl/Anatomia_Mechaniki

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

15 komentarzy do „198 DJK66 Łożysko, DPF, świece zapłonowe, AUDI pierwszy odpał

 1. 2:58 a nie lepiej nalać do pełna i zrobić zdjęcie wskaźnika, jak mechanik odbiera i ogląda auto?
  7:42 a co ile zaleca producent? A działo się coś, że je pan wtedy wymienił? Jednak czasem powiedzenie starych mechaników, że jak działa to nie ruszać się sprawdza. No może te świece wyczyścić, ustawić odstęp elektrody i jazda 😁
  9:07 w punkt, a to TYLKO biedna Dacia.
  10:29 a do gazu jest mniejsza przerwa niż do benzyny np w Daewoo 1,1mm do benzyny, a do gazu 0,9
  12:05 no dobry sposób i prosty bo jest prosty i dobry, tak jak zalewanie filtra paliwa w dizlu po wymianie.

 2. Ostrożnie podchodzę do wypalania na postoju 😀 ostatnio mało się nam auto nie spaliło, rozgrzane wszystko, dym spod spodu, na szczęście bez większych ofiar, jedynie strach. Gaśnice przygotowane stały, jak i woda z kerchera 😉

 3. Jak rok temu robiłem rozrząd to zanim pojechałem do warsztatu to zalałem do pełna (było 1/4), bo jakby trzeba było coś przetestować to przecież muszą mieć jak (a nie lubię jak ilość paliwa kręci się wokół rezerwy).

 4. Panie Mechaniku to nie zbieg okoliczności jak pan mowi. Paliwo drogie jak nigdy w dziejach, ludzie oszczędzają gdzie mogą, mamy kryzys, część jeździ na oparach. Ja sam jeszcze w zeszłym roku tankowałem zawsze do pełna, teraz tankuję do połowy. To Pan nie wie co się w kraju dzieje ? Czemu zaraz oskarżać klientów o to, że podejrzewają mechaniorów o złodziejstwo paliwa. Myślę, że się pan mocno zagalopował !

 5. Może pamiętasz w październiku pisałem do ciebie o diodzie led podłączonej do jednej ze świec żarowych w volvo xc60 2.4 d5 by wiedziec kiedy wypala sie dpf by nie gasić silnika w trakcie regeneracji. Patent działa idealnie. Robię 2x50km dziennie po expresówkach. Wypala sie co 1050km ale na zimowym paliwie nawet co 1800kkm.
  Pozdro

 6. hehe łożyska w audi też wybijałem młotem udarowym po tym jak z pierwszym się męczyłem 3 dni. A wtryskiwacze też tak odpowietrzam luzując przewody, pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!