Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

2007 Ford Crown Victoria NYC TAXI – Granice otwarte, testujemy V-max!Samochód:
2007 Ford Crown Victoria P70 NYC Taxi

Samochód udostępniony przez Auto serwis Śpiewak & Zarecki:
https://www.facebook.com/spiewakzarecki/
oraz
Facebook: Classic Taxi
https://www.facebook.com/ClassicTaxiPolska/
Instagram: Filip Śpiewak
https://www.instagram.com/filip.spiewak

Jeśli uważasz, że Twój samochód powinien wystąpić w jednym z odcinków – napisz👍:
petrolheadnumberone@gmail.com
(zgłoszenia raczej Szczecin i okolice)
FACEBOOK:
https://www.facebook.com/PetrolheadNumberOne

Granice zostały już otwarte. Razem z Filipem udaliśmy się na przejście graniczne w Kołbaskowie, by sprawdzić, jak wygląda sytuacja. Naturalnie wykonaliśmy próbę autostradową. Auto? Ford Crown Victoria w odmianie “New York City Taxi”. Zapraszam.

Zapraszam do śledzenia oraz subskrypcji kanału.

#Ford #CrownVictoria #Autobahn

4.6 l V8 | 227 hp | 369 Nm | 177 km/h (limiter) | ??? sec – 100 kmh

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

29 komentarzy do „2007 Ford Crown Victoria NYC TAXI – Granice otwarte, testujemy V-max!

  1. Uwielbiam takie autka od niedawna jestem w posiadaniu dodge coronet sw crostwood 72'' jest troszkę dłuższy ale to kombi 5,7m no i większy silnik się trafił 7.2l… jeżdżę nim na co dzień do pracy ale przed wiosna będzie ogarniane wnętrze… pali ile wlejesz ale za to v8 z rana, mała siłownia przy okazji i na parkingach zawsze wybieram ostanie miejsce bo zawsze cos wystaje…

  2. 224 koniki z takiej pojemności to jest śmiech na sali ( japończycy takie filmy to jako skecze zapodają ) przecież duży fiacior miałby podobną moc przy podobnej pojemności – strach byłoby nim jechać ( on by leciał jak rakieta)

  3. Bardzo miarodajny wykres prędkości testowany przy sporym nachyleniu autostrady 😉 Tym odcinkiem to i moją Pandą pewnie bym licznik zamknął 😛
    Jednocześnie zazdraszczam gdyż Crown Victoria to legenda filmów.

  4. A jeszcze 12.06.2020 o godz 12.15 kwitłem w korku do Polski przeszło 2 godz. Policja jest tam nadgorliwa i wyjątkowo często kontroluje. Taxi na niemieckich numerach też kontrolowali, bo jechało do Polski. Pozdrawiam pasjonatów V8. Pojemności nie idzie zastąpić silniczkiem od kosiarki.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!