Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

2007 Volvo S80 V8 AWD | Próba autostradowa. V-max.2007 Volvo S80 II V8 AWD Automat

Samochód udostępniony przez serwis samochodowy READYauto ze Szczecina:
https://readyauto.pl/
https://www.facebook.com/READYautoSzczecin

Sklep “Petrolhead Number One SHOP” na Facebooku:
https://www.facebook.com/Petrolhead-Number-One-Shop-106557027946098
PetrolheadNumberOneShop@interia.pl

Jeśli uważasz, że Twój samochód powinien wystąpić w jednym z odcinków – napisz👍:
petrolheadnumberone@gmail.com
(zgłoszenia raczej Szczecin i okolice)
FACEBOOK: https://www.facebook.com/PetrolheadNumberOne/

Ciśniemy na autostradę Volvo S80 drugiej generacji z silnikiem V8 pod maską.

Zapraszam do śledzenia oraz subskrypcji kanału.

#Volvo #S80 #Autobahn

4.4 V8 | 315 KM | 440 Nm | 210 km/h (US) | 6.5 s – 100 km/h

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

37 komentarzy do „2007 Volvo S80 V8 AWD | Próba autostradowa. V-max.

  1. To bylo 100 – 200 z górki za przejsciem granicznym. slabe bardzo osiągi. przestarzala technologia. czasu nie oszukasz. pewnie 15 lat temu to coś to volvo jeszcze rade dawało. teraz to objeżdżam dieslem 2.0 bi turbo (vae) też od volvo bo tylko po sofcie na 270 koni w budzie v40. nagadaleś sie o tym starym drucie jak by to jakieś osiągi miało. w tym aucie tylko dzwięk można chwalić 😉 zapytaj właściciela czy nie dostał baty niedawno od v40 d4 na odcinku między Okulickiego (Szczecin) a Rajkowem :DDDDDDDDDDDDD Dusił i warczał a baty zebrał :DDD pewnie miał w nocy problem zasnąć po tym incydencie :DDDDDD. Normalnie bym go pozdrowił ale kozaczył więc ma bata bez sympatii :DDDD

  2. Mam też V8. Interesujący. Myślę, że lepiej przyspiesza. Osiąga 250km/h. Przy około 120km/h to jak szarpnięcie nadchodzi i rusza się jeszcze lepiej. Kocham to. Moje średnie zużycie to 13 litrów. Jest w tym wiele miast i przedmieść. Autostrada jest rzadka. Pozdrowienia z Węgier

  3. Widok pod maską przywodzi mi na myśl cytat użytkownika Stapoz z volvo forum:
    "Swoją drogą Volvo powinno otrzymać medal z kartofla w kategorii "Jak upchnąć 3-litrowy, 6-cylindrowy, rzędowy silnik wraz z automatem w poprzek komory silnikowej" – czy ktoś to już kiedyś próbował zrobić przed Volvo?"

    Poprzeczne V8 xD

  4. Pięknie. Lepiej spasowany niż nie jedno nowe auto. Moje stare s60 l gen 2.4d5 do 230 się rozpędzało także szkoda że 4.4 jest ograniczone.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!