Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

2008 Volkswagen Phaeton – Detale, wyposażenie, rozwiązania (ENG SUB)[PL] Gdy kupowałem Volkswagena Phaetona szukałem recenzji lub filmów przedstawiających wyposażenie, niektóre detale i ciekawostki techniczne. Po kupnie i zapoznaniu się z autem postanowiłem “zlepić” taką kompilację kilkunastu krótkich filmików przedstawiających wg mnie ciekawe elementy wyposażenia oraz rozwiązania. Filmiki celowo są bez muzyki, by przedstawić także dźwięki towarzyszące które słychać (bądź też nie) podczas obsługi samochodu.

[ENG] When I was buying Volkswagen Phaeton, I was looking for reviews or films depicting equipment, some details and technical details. After buying and getting acquainted with the car, I decided to “assemble” such a compilation of a dozen or so short videos depicting interesting elements of equipment and solutions. The movies are intentionally without music to also present accompanying sounds that are heard (or not) while the car is being used.

Volskwagen Phaeton Individual z 2008 roku. Silnik 3.0 TDI 240 Km (CEXA). Tak wygląda samochód z przebiegiem 270 tyś km.

Zapraszam do śledzenia oraz subskrypcji kanał.

3.0 v6 TDI | 240 hp | 500 Nm | 4motion |237 kmh | 8,3 sec – 100kmh

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

39 komentarzy do „2008 Volkswagen Phaeton – Detale, wyposażenie, rozwiązania (ENG SUB)

 1. Mam w taki samym kolorze i wnętrzu z 2009r z nowym multimedia rns810 , tez individual , dla mnie najciekawsze zestawienie lubię jasne wnętrza , tez się zdecydowałem na cexa, mój jest biedny nie ma rolet, oka cyklopa, asystenta martwego pola, solardachu, star stop, bezkluczykowy zamykania, dodatkowych skór , lodówki ,
  Dużo jeżdżę po autostradzie , wiec zależało na fotelach ( masaż , wentylacja grzanie , 18 ustawień ) i łopatkach ! I trafił mi się taki individual 🤣🤣 wiec na moje potrzeby super opcja mam dwa najważniejsze i najpraktyczniejsze elementy wyposażenia ✌️ czego brakuje to solardachu! I oka cyklopa na autostradzie czuć brak aktywnego tempomatu Ale da się przeżyć ! Koszty serwisu w normie auto już na krótkim kodowaniu ( od 2008 jak się nie mylę ) wiec diagnostyka jest prosta i mniej problemowa !
  Silnik , skrzynia etc to to samo co w kałdi a6c6 i co ciekawe zawieszenie aktywne jest tez takie same ! Cały czas mówię o cexa, noe wiem jak reszta , przeglub czy polos to samo, tarcze z klockami tez tragedii nie ma ! Auto staje się jungetimerem z wspaniała historia niczym w140 ,
  Zastanawiam się nad jeszcze jednym ale w L 🤣 pozdrawiam i polecam takich aut już nie będzie ✌️

 2. Przekleństwem tego samochodu była jego marka. Targetem byli prezesi, tylko mało który prezes kupuje Volkswagena wyglądającego z zewnątrz jak Passat podrzędnego pracownika. Środek jak w S-klasie, adresowany do tej samej grupy, ale marka nie ta.
  Z drugiej strony zrobienie luksusowej limuzyny pod marką VW było marzeniem Ferdinanda Piëcha, prezesa Volkswagena i wnuka Ferdinanda Porsche, więc chyba nie do końca założeniem było podbicie rynku.

 3. Nie jestem jakimś wielkim fanem VW, ale phaeton to jedno z najlepszych aut tego producenta. Może i jako nowy sukcesu sprzedaży nie pobił. Ale dzisiejsze VW to już nie jest to.

 4. Mój dentysta miał takiego w v10 tdi. Na owe czasy wydał dwa domy koło Wwy za to auto. Kupił pod sam suwak wyposażonego. Kosmos auto jak na te czasy.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!