Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

#25 FILTR PALIWA JAK DZIAŁA? JAK MONTOWAĆ? JAK SPRAWDZIĆ?Cześć tutaj PRO GARAGE i w dzisiejszym odcinku przybliżę wam temat :

FILTRU PALIWA I MITÓW

Zapraszam do subskrybcji tego kanału ponieważ
jako jedyny kanał w PL będzie tak skrupulatnie prowadził wykłady
i poradniki z zagadnień mechanicznych jednośladów i silników POZDRAWIAM 😉

Ten film jest dla celów rozrywkowych. PRO GARAGE nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

15 komentarzy do „#25 FILTR PALIWA JAK DZIAŁA? JAK MONTOWAĆ? JAK SPRAWDZIĆ?

  1. Wszedłem specjalnie,żeby sprawdzić kierunek montażu filtra.Dwa lata temu mechanik ustawiał zawory i gaźniki w moim moto, wymienił filtr.Dzis wymieniam filtr i patrze a strzałka na starym filtrze była skierowana do góry, wydawało mi się to podejrzane bo przecież kierunek przepływu jest w stronę gaźnika.Moto pracował bardzo dobrze ogólnie.Mam nadzieje ,że reszte czynnosci mechanik wykonal prawidłowo, a to było tylko niedopatrzenie.Pomocny filmik, dzięki:)

  2. Cześć ja u siebie używałem filtrów papierowych które kupowałem w sklepie z częściami do motorów quadów w okolicy ale raz miałem butelke w której było troszeczkę wody i po jezdzie okazało się że ten filtr się rozkleił i cały syf poszedł w gaźnik zapychając tak gaźnik że nie szło jechać w innym sklepie kupiłem z siateczka zobaczę ile ten wytrzyma

  3. Zgadzam się z tobą, ja mam w bandycie gaźniki podciśnieniowe i zwykły filtr papierowy, jeszcze mi się nie zdażyło żeby paliwa brakło bo filtr nie podał, chyba że nie zatankowałem, ale to już inna sprawa😉🤫

  4. Fajny materiał. Dobrze podany.
    Można jeszcze dmuchnąć w filtr i nie powinniśmy poczuć oporu. Należy tylko uważać by nie "napluc" do filtra (nie wprowadzić wilgoci do środka filtra :-)))

Dodaj komentarz

Zadzwoń!