Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

3 lata bez wymiany filtra paliwa, co w nim znajdziemy? Fiat Panda 1.3 multijetWitam, jak w tytule sprawdzimy sobie co znajdziemy po 3 latach w filtrze paliwa. I jak wspominałem daje wam link do filmu gdzie Pandzia sobie postała z awaria pół roku https://youtu.be/2RWiQlwA1To

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „3 lata bez wymiany filtra paliwa, co w nim znajdziemy? Fiat Panda 1.3 multijet

  1. Cześć słuchaj taki kłopot p2146 na przemian z p2149 w 1.9 dCi nie odpala nie ma ciśnienia z pompy. Wysokiego ciśnienia jakby nie pobierał paliwa oprócz tego co napompuje grucha. Może być tak że przez pływak w baku zepsuty nie widzi paliwa i nie zaciąga odcina zapłon ? Pozdro

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!