Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

400 TYS. KM NA LPG!!! Serwis Mercedes Sprinter Kompressor na auto gaz w Energy Gaz PolskaZapraszamy Was na film z naszego serwisu. Dziś prezentujemy standardowy przegląd instalacji ale w niecodziennym aucie – Mercedes Sprinter Kompressor na gaz w Energy Gaz Polska! Auto pokonało na LPG ponad 400 tys. km i nadal pracuje doskonale! Instalacja została założona do nowego auta i nadal pracuje bez żadnych problemów! Po prostu Mercedes Sprinter z LPG to niesamowita oszczędność! A jeżeli Mercedes Sprinter na gaz jest profesjonalnie serwisowany w Energy Gaz Polska to instalacja LPG w Mercedesie żadnych problemów sprawiać nie będzie! Nawet przez 400 000 kilometrów i więcej !!!

Napisz do nas a nasz ekspert dobierze instalacje LPG do Twojego auta http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Fantastyczne opinie, przyjazne relacje z naszymi Klientami dodają skrzydeł i motywują do jeszcze lepszej pracy i zaangażowania w montaż i serwis LPG każdego dnia!

Energy Gaz Polska prowadzi autoryzowane punkty Serwisu i montażu LPG dla następujących marek:

IV gen: BRC, PRINS, Landi Renzo, Lovato, Tartarini, Zavoli, KME, Stag
V gen: Vialle
VI gen: PRINS DLM, BRC

Nasz Serwis pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania ze usług Specjalistów Energy Gaz Polska! 22 810 00 90 Montaż i Serwis Auto-Gaz Warszawa!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „400 TYS. KM NA LPG!!! Serwis Mercedes Sprinter Kompressor na auto gaz w Energy Gaz Polska

  1. 316 LGT to wersja FABRYCZNA, z Werk Mennheim a nie montaż instalacji u dealera 🙂
    A co do oszczędności… No cóż. Przy przebiegu rzędu 100.000 km rocznie ja jestem do przodu na jakieś 15 tys zł. Trzeba z tym silnikiem jednak uważać. Łańcuch rozrządu obowiązkowo wymieniać co 120 tys, a na pewno przy każdym serwisie olejowym zajrzeć i sprawdzić stopień rozciągnięcia i czy nie wycina zębów na kołach. Niestety, zaniedbanie tego skutkuje drogą naprawą. A silnik z LPG nie daje takich objawów jak na samej benzynie, bo po prostu ma zaprogramowaną dużo większą tolerancję dawek powietrze/paliwo i w zwyklęj C-klasse już dawno zapaliłby się Check Engine. Tu dopiero przy wypadnięciu zapłonu. Z mojej strony też uważam, że system chłodzenia silnika powinien być wydajniejszy, bo potrafi się zagrzać a nie ma na tym żadnej kotroli bo auto nie ma wskaźnika, jedynie lampkę ostrzegawczą.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!