Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

545 KM Audi S6 C7 Avant | 300+ km/h. V-max. Próba autostradowa.2016 Audi S6 C7 4.0 TFSI Avant Quattro S-tronic

Sklep “Petrolhead Number One SHOP” na Facebooku:
https://www.facebook.com/Petrolhead-Number-One-Shop-106557027946098
PetrolheadNumberOneShop@interia.pl

Jeśli uważasz, że Twój samochód powinien wystąpić w jednym z odcinków – napisz👍:
petrolheadnumberone@gmail.com
(zgłoszenia raczej Szczecin i okolice)
FACEBOOK: https://www.facebook.com/PetrolheadNumberOne/

Próba autostradowa odblokowanym i lekki liźniętym Audi S6 C7 po liftingu. Będzie ponad 300 km/h. Przy okazji mała próba z Mercedesem-AMG GT 4-door.

Zapraszam do śledzenia oraz subskrypcji kanału.

#Audi #S6 #Autobahn
Parametry dla samochodu seryjnego:
4.0 TFSI | 450 KM | 550 Nm | 250 km/h | 4.6 s – 100 km/h
Parametry dla samochodu przerobionego:
545 KM | 742 Nm | ~315 km/h | 3.87 s – 100 km/h

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

41 komentarzy do „545 KM Audi S6 C7 Avant | 300+ km/h. V-max. Próba autostradowa.

  1. 19:59 najlepszy moment filmu 👍 chyba nerwy nie wytrzymały, ale tekst prawdziwie odzwierciedlający towarzyszące emocje – szacun! Ja bym chyba tyle nie dał rady pocisnąć – podziwiam za stoicki spokój za kółkiem 😉 Pozdrawiam.

  2. Nie jestem pewien, czy to auto nadaje się na trasy. Raz jeden jedyny jechałem z Zurychu do Wrocławia S7. Niby non stop but w podłodze, średnia z trasy/komputera powyżej 170 km/h, zaoszczędziłem około 45 min w stosunku do jazdy moim Passtuchem B8 ale zmęczenie było większe niż podczas normalnej jazdy, bo non stop pełne skupienie na drodze (przy 230-250 km/h), nie ma szans spojrzeć nawet na navi …

  3. oglądałem większość twoich prób i powiem masz chłopie jaja nie wielu by się na to odważyło pewno wielu myśli co to za wyczyn daj mi to pojadę haha tylko czy wrócisz

  4. No ale zaraz w Niemczech według internetowych aktywistów miejskich. Jeździ sie wolno i są surowe mandaty? A tu co się odwala? A już wiem to w Polszy panuję takie zniewolenie. 30 km/h w mieście pełnym progów zwalniających i ścieżek rowerowych. A w Niemczech panuję swoboda.😒😒😒😒😒😒😒😒

Dodaj komentarz

Zadzwoń!