Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

60 sekund o a4 b9 allroad quattro 2.0 tdi 150 #shortstu jest opis bo w tedy yt lepiej podaje dalej lol

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „60 sekund o a4 b9 allroad quattro 2.0 tdi 150 #shorts

  1. KOMENTARZ DO FILMU DOTYCZĄCY NAPĘDU -> Zasięgnąłem wiedzy u źródła, mam kolegów w paru serwisach ASO w PL. W pierwszych latach produkcji A4 B9 Allroad napęd HALDEX był tylko w wersji 2.0 tfsi. Diesle miały normalnie torsen. W 2017 roku już wszystkie mają HALDEX nazywany w Audi QUATTRO ULTRA. NATOMIAST – napęd opracowany przez Audi działa na trochę innej zasadzie niż klasyczny haldex. W audi napęd się rozłącza (w trybie DYNAMIC, ALLROAD), a w tradycyjnym zamyśle haldexu napęd ma się dołączać (tryby ECO i te inne). To jest niby mała różnica, ale zasadnicza. Autem jeździłem zawsze na DYNAMICU, a w tym trybie auto jest CAŁY CZAS PĘDZONE NA CZTERY KOŁA. Napęd rozłączy się (tylna oś), gdy zostaną spełnione ku temu warunki np. stała prędkość na autostradzie. W tedy jedziemy przednionapędówką oszczędzając trochę paliwa. W innych trybach napęd może być startowo na przód i DOŁĄCZAĆ się gdy zajdzie potrzeba. ALE SPOKOJNIE, DZIAŁA TO ŚWIETNIE, do tego stopnia, że mimo doświadczenia z autami dałem się nabrać, że to faktycznie TORSEN. Podsumowując, mamy tu haldex, ale tak opracowany przez Audi, że działa łudząco podobnie do torsena. Mój błąd. Pozdrawiam

  2. Ja mam A4 B9 w manualu ten sam silnik, skóry, virtual i ambient z USA i dla mnie jest git spełniłem marzenie a na manual w sumie lepiej się jeździ niż automatem tak samo mam A6 C7 sedan również manual i git jest

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!