Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

70 lat wstecz motoryzacji . Jak budowano kiedyś auta? Dziwne historie warsztatowe1950r to data produkcji dzisiejszego bohatera czyli mercedesa W136 , w dzisiejszym odcinku pokaże wam jak mocno różni się motoryzacja z przed prawie 7 dekad. Podobało się zostawcie kciuka w górę i udostępniajcie.

Super okazje dla widzów M4K tylko dla Was przydatny w podróży kompresor
——————————————————————————–
https://na.allegro.pl/PROMO_kompresor
——————————————————————————–

Konkurs !!!
Krok 1. Klikacie link poniżej otworzy wam się strona , i kopiujecie ten długi link który otworzył wam się w przeglądarce.
—————————————————————————-
http://na.allegro.pl/narzedzia_warsztatowe
—————————————————————————–

Krok 2. Wchodzicie na poniższą stronę, logujecie się z konta google i wklejacie link z kroku 1 i tyle 🙂
———————————————————–
https://konkurs.m4k.pl/konkurs/31
————————————————————

Koniecznie zajrzyjcie do chłopaków od mercedesa
————————————————————————————-
https://www.facebook.com/mercedesy.zabytkowe/
————————————————————————————-
https://www.facebook.com/milewczyk.lakiernictwo/
————————————————————————————-
NOWY WARSZTAT M4K GARAGE KOŚCIERZYNA
——————————————————————————————————–
https://web.facebook.com/M4K-Garage-serwis-samochodowy-Kocierzyna-334684990706091/
———————————————————————————————————

Książka “Miłośnicy 4 kółek”
————————————————————————–
https://na.allegro.pl/ksiazka_milosnicy4kolek
————————————————————————–

WSPÓŁPRACA
info@milosnicy4kolek.pl

INSTAGRAM WBIJAJCIE
———————————————————————————–
https://www.instagram.com/milosnicy4kolek/
————————————————————————————

meble warsztatowe których się nie powstydzimy 🙂
——————————————
http://fastservice.pl
——————————————

Patronite To dzięki temu że Wy się dokładacie możemy realizować coraz to śmielsze projekty tak więc masz ochotę wesprzeć rozwój kanału i doceniasz nasz wkład wbijaj na i zostań patronem 🙂

——————————————————————
https://patronite.pl/Milosnicy4kolek
——————————————————————

SKLEP Z GADŻETAMI DLA MIŁOŚNIKÓW
————————————————————————————————
http://luckymotion.com.pl/51-milosnicy-czterech-kolek
————————————————————————————————

Wbijajcie na naszego FB
———————————————————————————–
https://www.facebook.com/milosnicy4kolek/
———————————————————————————–

Oraz nasz dostawca części używanych
————————————
http://panta.gda.pl
______________________

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

35 komentarzy do „70 lat wstecz motoryzacji . Jak budowano kiedyś auta? Dziwne historie warsztatowe

 1. 14:19: uruchamianie na korbę bardziej było na wypadek rozładowania akumulatora, gdyż w tamtych latach prądnice oraz te 6 voltowe akumulatorki były bardzo zawodne. Kierowca aby zdać na prawo jazdy wtedy musiał umieć uruchomić samochód z korby.

 2. 17:05 Ponieważ teraz to nie są samochody tylko jak współcześnie się mówi "auta" czyli "produkty" zabawki, które używasz i odsprzedajesz po kilku latach używania… głowa pęka po prostu jak myśli się takimi kategoriami… Samochód jest po to, by cieszyć się nim kilkadziesiąt lat a nawet całe życie, nieraz nawet powinny przechodzić z pokolenia na pokolenie ale gdzie tam… teraz jest inaczej… Teraz już nie ma motoryzacji prawdziwej, tylko BIZNES i kupuje się te "auta" jak telefon… używasz trochę, nudzisz się i sprzedajesz a nabywasz najnowszy model i dalej leci…. brak słów……

 3. Dewiza tego merca;
  – stare ale jare
  – czego nie ma w samochodzie to się nie popsuje
  – ten kto smaruje ten jedzie
  – to co jest prostsze jest trwalsze
  – auto (ten merc) ma służyć człowiekowi a nie odwrotnie to co dziś (które ma się psuć!)
  – móc samemu naprawiać a nie dać komuś efektem domina pustoszyć własne portfolio i być pozbawionym wszelkiej literatury od konserwacji po dogłębsze naprawy, dziś celowe utrudnione jest
  – użytkowanie na lata (nierzadko razy dwa) oszczędziło i nadal oszczędza środowisko naturalne (nie patrz na euro -5, a ile zużyje energii na kupno aut jak rękawiczki do zmieniania)
  – poza technologią motoryzacja zchamiła się do reszty i jest coraz więcej współczesnych aut, które są gównianymi rzeczami sprawiającymi więcej kłopotów niż poprawnych korzyści.

 4. Warto dodać, że model W136 produkowany był również z silnikami Diesla jako pierwszy seryjny samochód osobowy z tego rodzaju napędem, przez co zdobył uznanie u ówczesnych taksówkarzy.

 5. nie jestem hejterem ale takie tłumaczenie ludziom na siłe zalatuje sciemą pokazuje gdzie jest ssanie a w rzeczywistości jest w innym miejscu 4:33 to srebrna wajcha "tentengens" jak to lysy nazwał znajduje sie niżej niech się pożniej nie dziwi że sie ludzie z niego śmieją bo on to nagrywa na siłe niewiem jak się można tak błażnić mogli to nagrac jeszcze raz jeżeli popełnił błąd a nie wciska kity

Dodaj komentarz

Zadzwoń!