Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

7dni z budowy kampera dzień po dniu cz.3Dziennik dzień po dniu z budowy kampera.
Co w ciągu tygodnia uda się zrobić, ile to czasu zajmuje, ile kroków i jak to ogólnie się czasowo buduje takiego kampervana.

Przypominam na hasło: vangarage10 macie zniżkę10% na izolację i wygłuszenia w Bitmat.pl

Podkreślam: jestem amatorem, wszystko co widzicie na filmie mogłem robić/mówić źle i pewnie tak było.

Media społecznościowe
FB: https://www.facebook.com/V.G.VanGarage
Instagram : https://www.instagram.com/van_garage
mail: vangarage81@gmail.com

WSZYSTKIE treści obrażające komentujących, WULGARYZM jest kasowany

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „7dni z budowy kampera dzień po dniu cz.3

  1. jak obliczyłeś miejsce gdzie będzie zakotwiony stelaż siedzeń ? rozumiem, że będziesz siedzenia rejestrował na legalne miejsca . podpytuję, bo mam na oku to samo i niedługo pewnie też będę to przechodził 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!