Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

#87 ACS Dzień jak co dzień | N63 PERYPETIE PO NAPRAWIE | BMW 335i | BMW X3 | AUTO BACHUS | Adam KuncZainteresowany/a jesteś moimi usługami w zakresie mechaniki, motorsportu bądź ekspertyzą przed zakupową auta?

Zapraszam do kontaktu.

www.acs-serwis.pl
biuro@acs-serwis.pl
+48 603975574
#acsdzienjakcodzien
@Auto-Bachus

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

35 komentarzy do „#87 ACS Dzień jak co dzień | N63 PERYPETIE PO NAPRAWIE | BMW 335i | BMW X3 | AUTO BACHUS | Adam Kunc

  1. Chłopie masz profesionalny warsztat i duża wiedzę. Trzymaj się z dala od takich ludzi jak Twój gosc bo się na tym sparzysz. Pan ten kompletnie odlatuje w rejony spiskowe. Zaczyna sam wierzyć w jakieś magiczne perpetum mobile. Naprawdę takie "kolaboarcje" mogą ci się odbić czkawką jak gosc juz do końca odleci i ludze będą cie z nim wiązać. Druga rzecz że jego druciarstwo przekracza czasem wszelkie normy np wspaniała odma. Także dobrze radzę się od takich ludzi odcinać.

  2. Koniec filmu najlepszy. W końcu wkradł się jakiś humor. Mina prezesa bezcenna a Kamil kamienna twarz. Dobre ale się uśmiałem. Instrukcja jak wytłumaczyć kulturalnie klientowi że jeździ gruzem. Dobre……Pozdrowienia dla całej ekipy..

  3. Ja się pytam kto tego downa tam wpuścił ? Kupił zjeb…. 335i naprawili je tak samo jak poprzednik i nadal miał pretensję że jest zje…. Piękna logika haha , jak nie mam o czymś pojęcia to za to się nie biorę , apropo blok z tłokami n54 w ASO 20tys … I macie całe nowy dol a silnika używka też tyle a CH… Wie co macie głowice zrobić za 2500zl i silnik jak nowy … Po prostu inters życia kupić używany silnik Logika auto Bachus … Mnie przeraża szlifowanie wałów ….

  4. Panie Adamie spotkał się Pan kiedyś z metodą nakładania kleju Loctite na wielowypust półosi w celu zlikwidowania minimalnego luzu jaki występuje na połącznie półoś piasta ?

  5. Ta 7 wydymała z Sebastiana wszelkie checi do pracy. Nieraz tez tak miałem "kurwa niech wjedzie teraz cos normalnego" a najlepszy był tekst mojego majstra jak mowil czasami do "biurowego" ta jeszcze wez kurwa jelcza na tyny most"

  6. Smutne jest to że człowiek zaczyna szukać starszego silnika do nowszego auta bo nowe padają. Zresztą Audi też niema lekko z tymi czujnikami ciśnienia na wolnych obrotach. Założyli takie dziadostwo ..wadliwe i silniki się zacierają od 2014r wzwyż. Jedyne wyjście to ingerencja w zmianę ciśnienia na czujniku. Walka z niską wagą, czasem, gorszą jakością komponentów przy maksymalizacji zysków robią swoje.:(

  7. Co do tego tel Pana to miałem problem w m54 na zimnym wypadanie zapłonu, nierówna praca na ciepłym wszystko okej. Po wymianie popychaczy jest spokój. Pozdrawiam całą ekipę.

  8. Kamil rozwalił system, mistrz 😀 Fajnie że Auto Bachus przyjechał do Was. Nosacz ma pojęcie o swojej robocie, super oglądało się wspólną nagrywkę 🙂 Czekam na część 2 😉 Pozdrowienia dla ACS i Bachusa 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!