Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

#90 ACS Dzień jak co dzień | KONTROLA SERWISU ASO | GRUBY SERWIS | BMW 525d E61 | Adam KuncZainteresowany/a jesteś moimi usługami w zakresie mechaniki, motorsportu bądź ekspertyzą przed zakupową auta?

Zapraszam do kontaktu.

www.acs-serwis.pl
biuro@acs-serwis.pl
+48 603975574
#acsdzienjakcodzien

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

41 komentarzy do „#90 ACS Dzień jak co dzień | KONTROLA SERWISU ASO | GRUBY SERWIS | BMW 525d E61 | Adam Kunc

  1. A z ym BMW i kontrolą ASO to nie jest czasami jakaś powtórka? Tak samo z tymi przednimi lampami w E61… Nie chce mi się szukać gdzie dokładnie, bo bym podesłał 😛 A piszę o tym, bo już gdzieś w jakimś odcinku to widziałem 🙂 Pozdrawiam 🙂

  2. Brak przycisku "wyrwany" bo przecież do góry nie poleciał sam ? – przypadek? Nie sądzę:) Lusterka nie od tego auta.Sprzedawcy taniej było wyrwać przycisk za 2 zł i wcisnąć kit niż wymieniać lusterka na właściwe albo kupić składane gdyż manualne zapewne są sporo droższe.Zresztą pokrywa zamiennik – i wszystko jasne. Albo auto po kradzieży i złożone po taniości albo właściciela nie było stać na utrzymanie auta aż w końcu się poddał i – sprzedał "okazyjnie":) A ponieważ my Polacy uwielbiamy okazję więc ……:) A dziennikarz może znać na blachę wszystkie dane techniczne..ale gdzie się wlewa olej już niekoniecznie:)

  3. Z autami niestety od kilku lat jest tak, że dla pieszych właścicieli muszą być "tanie" w utrzymaniu i nie dokonuje się prawie żadnych czynności serwisowych. Jestem po zmianie auta. Samochód nie miał 80 tys. km przejechane i wykonane 3 wymiany oleju… Mimo, że książka serwisowa przewiduje wymianę paska rozrządu co 120 tys. zł. już jestem po wymianie kompletu. Olej w skrzyni na OE, filtry, oliwa w silniku, paski osprzętu, płyn hamulcowy, płyn chłodniczy, tarcze z przodu wraz z klockami, świece zapłonowe oraz cewki zapłonowe ponieważ jedna odmówiła współpracy. U zaprzyjaźnionego blacharza wykonałem jeszcze konserwację podwozia. Mam nadzieję że autko posłuży mojej rodzinie kilka lat.

  4. Posiadając pakiet serwisowy na przeglądy wymiany poszczególnych filtrów i oleju jest wg. interwału producenta. Tak więc przy 17k BMW przewiduje tylko wymianę oleju. Nie rozumiem oburzenia klienta trzeba sobie przeczytać zakres przeglądu zamiast robić aferę w internecie. Tak samo jest z flotami leasingami. Zawsze można dopłacić z własnej kieszeni za dodatkowe wymiany oleju lub wszystkie filtry przy każdym serwisie olejowym. Np Audi w pakiecie serwisowym wymiana filtra paliwa jest raz na 90kkm 🙂 a olej co 30K. Można robić i co 5tys ale trzeba płacić z własnej kieszeni a na to chętnych brak

  5. Co do krucca – jak dla mnie to nie rzeźba tylko właśnie mechanika. Tym się różni Mechanik od wymieniacza – mechanik coś w miarę możliwości usprawni lub poprawi fabrykę, wymieniacz wyjmie stare, włoży nowe i na tym robotę zakończy.

    Co do lusterka – ja bym w pierwszej kolejności kupił panel sterowania lusterkami jeżeli komputer nie zgłasza żadnego błędu. Skoro po vin wychodzi ze były elektryczne to z pewnością takie są. Jeżeli ktoś założył zwykle lusterka to wystarczy spojrzeć na kostkę i zobaczyć ile wychodzi pinów, jeżeli jakiegoś by brakowało to dopiero wtedy taka teoria ma rację bytu.
    Pozdrawiam całe ACS 💪

  6. A ja sobie w aucie wyłączyłem programowo składanie lusterek – wkurzało mnie to… A może właściciel auta które długo stoi wyjechał za granicę ? W ACS ma darmowy parking….

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!