Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Active Info Display – jak działają elektroniczne zegary w VW?Wirtualny kokpit, w którym cyfrowe zegary zastępują tradycyjny zestaw wskaźników, to coraz częstszy widok w samochodach. Volkswagen jest jednym z producentów, którzy stosują najbardziej rozbudowane rozwiązania tego typu w swoich modelach – ich system nazywa się Active Info Display. Jak wygląda jego konfiguracja i jakie informacje dostarcza kierowcy? Przedstawiam jego działanie, omawiając przy okazji ogólnie zalety i wady elektronicznych zegarów. Samochód, w którym zamontowany jest zademonstrowany Active Info Display, to Volkswagen T-Roc.

Test Volkswagena można obejrzeć tutaj. Zapraszam ► https://www.youtube.com/watch?v=TWvwGwJgf7Y

Aby nie przegapić kolejnych filmów, zapraszam do subskrypcji Wahacz TV ► http://bit.ly/Subskypcja-WahaczTV

Dziękuję za uwagę 🙂
Wahacz

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

15 komentarzy do „Active Info Display – jak działają elektroniczne zegary w VW?

  1. Super informacja ale nie pełna mam pytanie w trakcie pojawienia się na zegarze funkcji audio lub radio nie wyświetla się logo stacji radiowej lub widok okładki utworu którego słuchamy w innych państwach prezentacje działają.

  2. Cześć Wahacz! Mam pytanie, a sądzę, że ty będziesz znał na nie odpowiedz! ;)) Jak ustawić w tym radiu, żeby przy wsiadaniu na zegarach był napis WITAJ "i imię”. Zauważyłem, że ty miałeś tu w radiu okienko z nazwą WAHACZ, więc myślę, że to właśnie to. Pozostawiam, stały widz :))

  3. Świetnie to wygląda, ale z drugiej strony- skoro to niemieckie, może znów tak będzie że klienci będą ciągle siedzieć w serwisach, bo coś nie działa tak jak powinno. To samo było z ulepszonymi silnikami, łańcuchami rozrządu i wieloma innymi rzeczami. Wydaje się że tani VW testuje swoje nowości na klientach, to co jest potem udoskonalone i trwalsze, montowane jest do Audi. Ale wtedy klient musi zapłacić za Audi kilka % więcej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!