Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Adam podjął się samodzielnej wymiany podsufitki! #Samochód_MarzeńOglądaj “Samochód Marzeń: kup i zrób” w niedziele o 10:30 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/samochod-marzen-kup-i-zrob-odcinki,918/odcinek-4,S16E04,154790
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Szesnasta seria programu Adama Klimka, w którym przywracamy fabryczny sznyt nietuzinkowym pojazdom – youngtimerom, klasykom, nietypowym wersjom nadwoziowym czy wyposażeniowym, egzemplarzom z burzliwą historią i wyjątkowymi walorami. Dzięki olbrzymiemu doświadczeniu, nieograniczonemu zapałowi i długoletniej współpracy z zaprzyjaźnionymi fachowcami prowadzący jest w stanie przezwyciężyć wiele problemów, z jakimi borykają się właściciele takich samochodów – znajomość technologii napraw, dostępność części czy wysokie bariery natury finansowej.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Adam podjął się samodzielnej wymiany podsufitki! #Samochód_Marzeń

  1. To klej kontaktowy,więc trzeba na obie powierzchnie to nanieść i najlepiej zrobić to poprzez natrysk(spray,lub pistolet).Materiału nie wolno zginać,bo pozostaną ślady po załamaniach. No i dociskanie dłońmi to słaby pomysł,bo zostaną nierówności. Polecam ustawić oświetlenie tak żeby światło padało z przodu,a nie z góry.

  2. Panie Adamie jest Pan mistrzem niecałe 3 min i zrobione..choc małe sprostowanie 15 min.żeby to fakt tak szybko się robiło..
    Ja robiłem klejem w sprayu ale matriał też przejechałem i lepiej się to robi..od razu kontaktowo łapie..najlepiej najcieńszy materiał łatwo się rozciąga..

  3. To jak to w końcu się robi…ktoś doświadczony??? Po mojemu prawidłowo to jest położyć materiał na podsufitke wczesniej przygotowana zdarta ze starej pianki.zgiac materiał w połowie i etapami przyklejac smarujac dwustronie materiał i podsufitke poczekać chwile aż rozpuszczalnik odparuje i kleic…mozna użyć kleju w spreu ale które dobre wie ktoś…

  4. No ja robilem sam podsufitke bo zachcialo sie nagle czarnej. I to w pokoju na szybcika. Tylko fakt nie smarowalem materialu. A robilem to z pędzla . Ale wyszla naprawde rowno i bardzo dobrze. Najlepiej samemu potem cieszy.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!