Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A3 8V USA – 69BY – RECALL – PODS – wymiana maty – naprawa za 217zł / Repair under 50€! Part1Cześć!

W tym filmie pokaże Wam jak tanio można naprawić częstą usterkę maty pasażera w Audi A3/S3/RS3 – wersje USA.
Jest to wada fabryczna tych samochodów – na rynek Amerykański jest nawet przywołana akcja serwisowa, lecz niestety nie jest tą akcją objęta Europa – tutaj serwis AUDI oferuje zestaw naprawczy, który kosztuje PONAD 2000zł.
Ale znalazłem na to sposób!
Nowa mata, która jest dużo tańsza niż zestaw naprawczy – najlepiej kupić ją prosto z ASO – w ASO VW/Seat (Bielsko-Biała) – 217zł.
Czas oczekiwania kilka dni.

W przeciągu kilku dni pojawi się jeszcze film z kodowaniem nowej maty za pomocą VCDS.

Zapraszam do obejrzenia!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Audi A3 8V USA – 69BY – RECALL – PODS – wymiana maty – naprawa za 217zł / Repair under 50€! Part1

  1. obciales element spinajacy na siedzisku przez to skora na siedzisku nie jest naciagnieta i wdg mnie to slabo to wyglada. Jest inne rozwiazanie by to naprawic jest specjalny emulator do siedzenia a3 wersji usa jak ktos nie chce wydawac ponad 2tys zl z aso na nowy zestaw naprawczy maty zajetosci fotela.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!