Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A4/A5/Q5 B8 Kodowanie (Coding) – Aktywacja dzwięku przy zamykaniu-Alarm horn activZapraszam do grupy
https://www.facebook.com/groups/333055013907748/?ref=bookmarks

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

18 komentarzy do „Audi A4/A5/Q5 B8 Kodowanie (Coding) – Aktywacja dzwięku przy zamykaniu-Alarm horn activ

  1. Wiam, mam pytanie, przełożyłem licznik z anglika, cp ogarnięte, tarcze z europejczyka, i okłamuje predkosc, pytanie czy da rade to jakoś zgrać z elektronicznym predkosciomierzem przy pomocy vcdsa?

  2. Ja mam taki problem w b8 że same zapalają mi się światła awaryjne kiedy samochód stoi i jest zamknięty, wie ktoś co to może być gdzie szukać problemu?

  3. Fajnie byłoby, gdybyś pokazywał efekty swoich modyfikacji :). Przy niektórych modach ciężko znaleźć prezentację efektu w internecie (pulsacyjne światłą stop przy ABS)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!