Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A4 B6 1.8T Wymiana filtra paliwa/pompa paliwa ucichła (czarna Beznyna) Nie odpalił po wymianie!Kolejny film z mi autem, ostatnie przygotowania do wyjazdu.
Z filtra wyleciało czarniejsza benzyna niż olej.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Audi A4 B6 1.8T Wymiana filtra paliwa/pompa paliwa ucichła (czarna Beznyna) Nie odpalił po wymianie!

  1. 4 lata temu kupiłem filtr jakiś tani, bo pompa też wyła. Pompa po wymianie ucichła ale Panowie, ważne jest jakie filtry też zakładamy. Aktualnie diagnozuje silnik, bo przygotowuje się do programu i w logach, których porobiłem wyszło, że mam ubogą mieszankę… Wymieniłem pompę paliwa, ale problem jeszcze występuje, zmierzyłem ciśnienie i na jałowych jest 4 bary, a po przegazowaniu spada do 3,5 Więc pozostał jeszcze filtr Od razu mówię, że nie jeździłem dużo na benzynie, bo mam LPG… Zakładajcie dobrej firmy filtry np. knecht, lub oryginały

Dodaj komentarz

Zadzwoń!