Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A4 B9 – 2017r / Pakiet S-line / Salon PL / Serwis ASO /Auto Broker AVAS
przedstawia nową propozycję sprzedaży samochodu Audi A4 S-line z 2017 r

Kolejny kozacki samochód, który trafił pod nasze skrzydła. O tej marce i modelu można mówić wszystko, ale trzeba przyznać Audi, że skonstruowało piekielnie piękne i niezawodne auto.
B9 sprzedawane jest w imieniu prywatnego Klienta. Kupione w polskim salonie w Poznaniu. Wszystkie serwisy wykonywane na bieżąco i wg zaleceń producenta. Ostatnia wymiana olejowa i serwis olejowy skrzyni biegów sprzed 3 tygodni. Naprawdę poszanowany egzemplarz. Pikanterii dodaje pakiet S-line i pakiet Shadow. Podczas robienia zdjęć i kręcenia filmu przechodnie na ulicy odwracali wzrok, co utwierdza nas w przekonaniu, że wygląd Audi zwala z nóg 🙂

Polecamy samochód wymagającym klientom. Zadbany, z oryginalnym przebiegiem i gotowy do jazdy. Dla niedowiarków pełna zgoda na sprawdzenie w dowolnym ASO lub SKP w Zielonej Górze

Zapraszamy na oględziny i jazdę testową.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!