Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A5 Sportback S-Line | Korekta lakieru, one step | Detailing | Aplikacja wosk, woskowanie HD #5Audi to marka, która najczęściej gości w moim studio.
Tym razem model A5 Spotback z 2015 r. Klient zakupił nowy samochód i postanowił zadbać i odświeżyć lakier oraz resztę detali samochodu.
Przód maski był bardzo zniszczony i posiadał wiele zarysowań, dlatego na życzenie klienta została wykonana dwuetapowa korekta na tym elemencie. Reszta lakieru w dość dobrym stanie, został odświeżony pastami Sonax i padami firmy Nat. Efekt końcowy w pełni zadowalający.
Polerowanie auta i zabezpieczenie twardym woskiem , pozwoliło wydobyć głębie i ziarno tego pięknego koloru.

Audi A5 8T S-Line Sportback

Zakres prac:

– Mycie detailingowe, dogłębna dekontaminacja lakieru
– Deironizacja i czyszczenie felg
– Dwuetapowa korekta lakieru na masce
– Jednoetapowa korekta lakieru, one step całego auta
– Odświeżenie lamp maszyną Dual Action
– Czyszczenie wnęk i wszystkich plastików
– Mycie szyb
– Zabezpieczenie lamp powłoką ceramiczną
– Zabezpieczenie lakieru woskiem Colinite 476

Muzyka:
https://www.youtube.com/watch?v=qdZXwqg4LI0

Facbook:
https://www.facebook.com/Auto-Detailing-Imaginative-112102093857988

Instagram:
https://www.instagram.com/auto_detailing_imaginative/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Audi A5 Sportback S-Line | Korekta lakieru, one step | Detailing | Aplikacja wosk, woskowanie HD #5

  1. Siemanko, fajne filmiki i super robota trzymaj tak dalej 👌też się tym pasjonuje i powoli zaczynam 😅powiedz jak u Ciebie jest z,, oklejaniem? Bo widzę że ani te listwy chrom ani lampy nie oklejone,??? 🤔Pozdrawiam

  2. Wszędzie zalecają nakładanie wosku metodą krzyżową, jednak przeważnie spotykam się z nakładaniem ruchami kolistymi. Jak to jest z aplikacja tych wosków? Metoda nakładania niema znaczącej różnicy?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!