Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A6 C6 3.0TDI- WŁADCA PIERŚCIENI WERSJA BEZ EFEKTÓW SPECJALNYCH*dokurviator testuje*Test samochodu po którym nie potrzebnie spodziewałem się więcej.Natura nie znosi próżni a jednak dało się zrobić Audi A6 C6 3.0 TDI plus że w quattro . Każdy lubi co innego to tylko moje subiektywne odczucia . Patrząc obiektywnie ma zapewne same plusy.

Sklep: https://dokurviatortuning.pl/pl/
insta: https://www.instagram.com/dokurviator_panewa/
FB: https://www.facebook.com/dokurviator

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „Audi A6 C6 3.0TDI- WŁADCA PIERŚCIENI WERSJA BEZ EFEKTÓW SPECJALNYCH*dokurviator testuje*

  1. Audi nie Audi czy BMW każdy ma swój gust.
    Ludziska niech nauczą się dbać i robić na bieżąco serwis to nie będzie problemów z autem.
    A kogo już na jaką furę stać to jego sprawa czy to 1.6 jak ktoś dba sto jeździ czy 4.2 tak samo tylko oby miał kasę na naprawy w większym piecu. Gorzej jak bidota kupi taką loche A potem tak wszystko zagruzuje że rodzą się teksty typu Audi to złom czy BMW.
    Kiedyś to było Panie Polonez Fiat tam to młotek przecinek i jeździło. Nie to co te nowe e 30 czy golfy 2 z prądami kompjutrami 😀😁

  2. He he he miałem a8 ale tylko do zapierdalania 300 bez problemu z tym silnikiem i sportowym wylotem lepszymi kolektorami bez problemu silnik 😄👍wcześniej bmw-nic nie zastąpi tył napęd 🤣na śniegu quatro nie daje rady 🤪

  3. Dla mnie też Audi absolutnie nie. Jak by sportowe i niewiadomo jakie nie były. To absolutnie nie siada. Szanuje bo to spoko auta, nigdy nie miałem, ale użytkowałem A8 D3 3.0 TDI przez 2 miesięce w delegacji na dojazdy do pracy od firmy i do bólu poprawne. Niby miało wszystko, ale jakoś nie.. nie moja bajka.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!