Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

AUDI A6 – LEDY- NAPRAWA REGENERACJA REFLEKTORÓW – 517-623-143Naprawa – regeneracja reflektorów AUDI A6 – tel: 516-566-133

W nowym A6 za światła mijania odpowiada 5 modułów dwudiodowych i 4 moduły jednodiodowe. Światła drogowe (długie) to kolejne 3 moduły diód, które umieszczone zostały najwyżej spośród wszystkich elementów. Kolejne 24 diody odpowiadają za światła do jazdy dziennej, to one tworzą tzw. „pasek led”.
Naprawa i regeneracja reflektorów led AUDI A6 – i nie tylko – w naszej firmie:
I-CAR POZNAŃ
UL. WIŚLANA 64
KONTAKT: TEL: 516-566-133
TEL: 517-623-143

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!