Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi A8 technologia naprawy blacharskiej – red. Jerzy Iwaszkiewicz i Rafał WoźnickiWywiad z dyr. Rafałem Woźnickim prowadzi redaktor Jerzy Iwaszkiewicz w ramach magazynu Auto emitowanego w latach 90-tych w programie TVP2.
Przewaga konstrukcji aluminiowych nad stalowymi.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Audi A8 technologia naprawy blacharskiej – red. Jerzy Iwaszkiewicz i Rafał Woźnicki

  1. Pamietam ten odcinek. Czlowiek cierpial na mysl ze tak piękny i drogi samochod ktos tak potraktowal. Pamietam ze Ojciec mowił ze to jakas zachodnia technologia, bo alu sie nie spawa 😉

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!