Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi S3 8P za 60 tys. zł Part2 – Dołożenie Tempomatu i Serwis by Coobcio + Chiptuning by Kivi Racing

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

33 komentarze do „Audi S3 8P za 60 tys. zł Part2 – Dołożenie Tempomatu i Serwis by Coobcio + Chiptuning by Kivi Racing

  1. Jeśli dobrze pamietam przed zmianą dolotu i wycięciem kata S3 miała 300 KM, 306 KM po mechanicznych zmianach to 2% mocy.
    Bardzo ładny rezultat, samochód też fajny.
    A przy 100 kkm rewizja silnika 🤪, a po rewizji wleci wydajny tłoczek do pompy wysokiego ciśnienia.

  2. Oczywiście można nie oglądać, jeśli się nie podoba, ale chyba nie w tym celu są robione te filmiki. Tak, i nie jest to kółko różańcowe. Jednak, gdy słyszę takie wieczne i bezsensowne bluzgi w towarzystwie kobiety, to mi zaraz dziwnie brew drży. Klasa 🤪

Dodaj komentarz

Zadzwoń!