Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Audi S5 wyjąłem silnik 4.2v8 do naprawy za 20.000PLNNa moim kanale dowiecie się wielu ciekawych rzeczy z mechaniki samochodowej. Zapraszam do oglądania:)

Drodzy widzowie, ze względu na dużą liczbę zapytań w sprawach doradztwa mechaniki pojazdów nie zawsze jestem w stanie szybko odpisać, dlatego uruchamiam Patronite.
Osoby wspierające mój kanał zawsze otrzymają odpowiedź i pomoc w sprawie autka ; ]

Z góry dziękuje osobą wspierającym mój kanał, w końcu stać mnie na dobrego jabola ; ]

poczta: E-mail ytgaragepoland@gmail.com
https://www.instagram.com/garagepoland/
https://www.facebook.com/GaragePoland
https://patronite.pl/profil/541136/ga… Zapraszam na PATRONITE ;]

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

37 komentarzy do „Audi S5 wyjąłem silnik 4.2v8 do naprawy za 20.000PLN

  1. Jako, że czaiłem się na S5 to pamiętam ogłoszenie tego Audi, gdy było na sprzedaż świeżo po sprowadzeniu z usa. Już w PL po sprowadzeniu był wyciągany silnik, podobno tylko do sprzęgła. Miała być perełka, mały przelot. Współczuje osobie, która to kupiła.

  2. Od kiedy 15 letnie S5 jest nowym samochodem? Po prostu to auto segmentu premium, w dodatku S5 a nie zwykle A5. Stąd takie koszty, natomiast auto samo w sobie nie jest skomplikowane ani jakoś szczególnie problematyczne. Gdyby to było RS5 to byłoby jeszcze drożej 😉

  3. Ogladam kilka programow jak garazowe hobby, acs bmw, jak autochalenge czy pitertv, m4k oraz zagraniczne o naprawach aut jak hoovie garage czy timms bmw, chrisfix i inne.
    Tutaj ten wstep jest swiatny z takim wprowadzeniem do zapoznania z tematem. Tak trzymac bo poziom swietny.
    Pozdro

Dodaj komentarz

Zadzwoń!