Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Auto Serwis u Mietka-Lipniki- Wymiana automatów na manuale KIA RetonaPierwszy i chyba nie ostatni odcinek, jak naprawiać różne rzeczy. W tym przypadku wymiana automatycznych sprzęgiełek na manualne. Pacjent to KIA Retona 2.0 16V. Ten sam model sprzęgiełek występuje w modelu KIA Sportage I.
Jak się podobało daj łapkę w górę. Zapewne nie często, ale będą kolejne odcinki, więc warto zasubskrybować mój kanał. Pozdrawiam.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100070296781775

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „Auto Serwis u Mietka-Lipniki- Wymiana automatów na manuale KIA Retona

Dodaj komentarz

Zadzwoń!