Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Auto z USA #3 Mercedes CLA 2016 2.0 "Biała perła czyli auto zadbanej kobiety"Auta ze stanów jest to na pewno troszkę hazard i można na tym fajnie na tym zyskać.
Auto kupione na aukcji jako uszkodzone z silnikiem i co?
Nie było wiadomo co w tym silniku jest nie tak.
Okazało się że naprawa silnika wyniosła tylko 7 tysięcy to wszystko.
Niby 7 tysięcy ale jeśli te silniki potrafią kosztować ponad 20 – 30 K to jest to małą suma.

🔽Kupuj gry na G2A taniej z kodem CashBack 3% “DORIAN”
💻https://www.g2a.com/?reflink=dorianlych1
📺Oglądaj na żywo: https://www.twitch.tv/dorianlych
💭FB: https://goo.gl/DGsfbs
💬Grupa: https://goo.gl/SGfTw2

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

30 komentarzy do „Auto z USA #3 Mercedes CLA 2016 2.0 "Biała perła czyli auto zadbanej kobiety"

  1. Czy to normalne że auto ma automatyczne samo-poziomowanie reflektorów (jak w xenononie czyli bez pokrętła 0-3 od regulowania wysokości świateł ) a pojazd ma najzwyklejsze przednie reflektory na żarówkę ?

    Proszę o odpowiedź bo nie spotkałem się z takim rozwiązaniem jak tu

Dodaj komentarz

Zadzwoń!