Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

#AUTO27 – SPRZEDANA – OPEL ASTRA K INNOVATION 1.6 CDTI 136KM 2017r. Serwis tylko w ASO. Iwł.#Auto27 – Prezentacja sprzedawanego auta! Auto z Niemiec.

—-WYBIERAJ DOBRZE – KUPUJ DOBRZE – BĄDŹ ZADOWOLONY – POLECAJ INNYM—-

OPEL ASTRA K INNOVATION 1.6 CDTI 136KM 2017r.. Piękny lakier Perłowo – czarny!
Uczciwy i perfekcyjnie serwisowany tylko w ASO egzemplarz od pierwszego właściciela z niezwykle atrakcyjnym i poszukiwanym wyposażeniem.

Oferta :
Ta Astra znalazła już właściciela. Szukasz auta – dzwoń. AUTO27

#AUTO27 – SAFETY&COMFORT
Wyższa Kultura Sprzedaży Aut

Auto27 – SAMOCHODY PREMIUM Z NIEMIEC / SPRZEDAŻ / REALIZACJA ZAMÓWIEŃ / DORADZTWO

TEL: 793412753

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „#AUTO27 – SPRZEDANA – OPEL ASTRA K INNOVATION 1.6 CDTI 136KM 2017r. Serwis tylko w ASO. Iwł.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!