Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Awaryjne manualne otwieranie zamka drzwi Ford Mondeo MK5 rozładowany akumulator How open door Fusion#ford #mondeo #fusion #battery #akku
Jak wejść do auta gdy nie działa pilot centralnego zamka? Akcja zima – rozładowany akumulator w skutek przymrozków? Awaryjne otwieranie drzwi i test akumulatora.
Manual door unlocking Ford Mondeo 2014-2021 MK5/ Ford Fusion USA
Battery Low Voltage check and test
Akku

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Awaryjne manualne otwieranie zamka drzwi Ford Mondeo MK5 rozładowany akumulator How open door Fusion

  1. Dobry materiał, Ford powinien uczyć się jak robić instrukcje obsługi 🙂 w elektronicznej wersji którą podebrałem ze strony producenta nie ma ani słowa o poszczególnych krokach tej procedury, są tlko lakoniczne informacje, że samochód z bezkluczykowym dostępem można otworzyć kluczykiem który należy wyjąć z pilota. koniec. Dzięki za film!

  2. Czy jakbym odłączył klemy to po ich podłączeniu ponownym odpali silnik..czy jak? Trzeba pod komp..czy wszystko się rozkoduje..jak to działa ? Mam tego forda i to mnie trapi nieco? Filmik przydatny jak najbardziej !

Dodaj komentarz

Zadzwoń!