Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Awaryjne otwieranie Laguny, bicie szyby bocznejZdajecie sobie sprawę jak trudno zbić szybę boczną samochodową??!
Nie wiedziałem, aż do tej chwili…

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „Awaryjne otwieranie Laguny, bicie szyby bocznej

  1. Zeby otworzyć wystarczyło drut i lekko odchylic drzwi…, lub jak mamy drugą kartę to na pidnosnik i podlaczyc kable na czerwony gruby na rozruszniku i drugi masa na silnik podpiąć pod inny aku i otworzyć z drugiej karty. Za 100zl odtworzy to lokalny magik, a sxyb nowa oraz sprzatanie itd nie warte tej akcji. Swoją drogą to w Lagunach2 straszne jest ze nie zrobili 2 zamków za zaslepkami lub na klapie bagażnika

Dodaj komentarz

Zadzwoń!