Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Awaryjne otwieranie maski SharanZdarzają się sytuacje że linka od otwierania maski nam się urwie. Co wtedy. Filmik pokazuje jak z tym problemem sobie poradzić.
Ta i inne porady dotyczące marki Vw znajdziecie na Forum http://vw-clubpolska.pl/
Zapraszam na Forum

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Awaryjne otwieranie maski Sharan

  1. Witam. Zerwala mi sie linka w moim sharanie 1,9tdi 2008 I ogladalem twoj film setki razy i dalej nie mogę otworzyć nienwiem czy jest jakiś inny model ale jak dla mnie wszystko tam jest zabudowane tak ze nie ma gdzie tego gwoździa czy srobokreta włożyć

Dodaj komentarz

Zadzwoń!