Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

AWARYJNE OTWIERANIE SCHOWKA I WYMIANA BEZPIECZNIKA BMW X5 E70/THE GLOVE BOX AND FUSE REPLACEMENT DIYSiemanko !!!

Dzisiaj pokażę wam jak awaryjnie otworzyć schowek , oraz jak naprawić jedną z najczęstszych przyczyn blokowania się schowka , czyli wymianę spalonego bezpiecznika odpowiedzialnego za jego blokadę.

To będzie luźna robota , zapraszam !!!

BMW X5 E70 3.0d 235KM

Kontakt : luzaknaprawia@wp.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „AWARYJNE OTWIERANIE SCHOWKA I WYMIANA BEZPIECZNIKA BMW X5 E70/THE GLOVE BOX AND FUSE REPLACEMENT DIY

  1. U mnie schowek nie otwiera się przez zdeformowaną górną część chyba od słońca która zachacza o tapicerkę przy podnoszeniu. Trzeba pomóc mu ręcznie.Czy wie Pan czy można to jakoś wymienić czy wymianie podlega cały schowek. Fajnie by było jakby Pan pokazał demontaż i ponowny montaż schowka bo wiem że to nie tylko mój problem. A co do filmików to super wszystko pokazane i wytłumaczone. Mało takich konkretnych kanałów . Pozdrawiam. Użytkownik E70.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!