Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Bateria w Tesli vs wysokie temperatury | EV RepairCzy są specjalne sposoby, aby latem Twoja bateria w Tesli nie zużywała się tak mocno? Czy auto ma specjalne funkcje umożliwiające chłodzenie. jej? Jakie mogą być skutki nadmiernego przegrzewania? O tym dowiecie się w tym odcinku! Zapraszamy do oglądania!

Tutaj znajdziecie poprzedni materiał z podstawowymi informacjami jak ładować auto, aby bateria pozostała w dobrej kondycji:
https://www.youtube.com/watch?v=IFeLCISBoCk

Zapraszamy na nasze media społecznościowe oraz stronę internetową, na której możecie umawiać się na wizyty!

Warsztat: https://www.evrepair.pl/

Instagram: https://www.instagram.com/evrepairgarage
​Facebook: https://www.facebook.com/evrepairgarage
TikTok: ttps://vm.tiktok.com/ZMRSXTkNQ/

Jeśli chcesz zostać naszym Patronem, odwiedź nasz profil:
https://patronite.pl/www.evrepair.pl
Dziękujemy, że pomagasz nam się rozwijać!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

18 komentarzy do „Bateria w Tesli vs wysokie temperatury | EV Repair

 1. Czyli jak doładuje auto do 70%, to nie wyciągać z niego ładowarki tylko zatrzymać z aplikacji ładowanie i wtedy tesla sobie będzie pobierać prąd z sieci, mimo zatrzymania ładowania?

 2. Kupić samochód do jazdy po mieście, bo dalej się nie da, żeby później parkować w cieniu, klimatyzować garaż, nie jeździć do zera baterii, nie ładować do końca, nie przyspieszać, ładować wieczorem, małym prądem, klimatyzować baterie, a nie kierowcę, informować samochód, że się będzie jechało żeby się nie uszkodził z przegrzania.
  Najlepiej nie używać – kupić rower, bo europa zakazuje używać spalinówek.

 3. Bartek masz za blisko przypięty mikrofon – dźwięk przesterowuje. zobacz gdzie Daniel założył mikrofon – u niego jest ok. Chociaż patrząc jak jesteście ubrani to chyba nie bardzo miałeś jak inaczej go przypiąć.

 4. Witam, zamówiłem Tesle Y Performance. Kilka pytań 🙂
  1. Kupiłem aby bawić się przyśpieszeniem, nie mówię że codziennie ale czasem. Aż tak bardzo to degraduje baterie?
  2. Wylatuję 3 razy w roku na wakacje, auto stoi na strzeżonym parkingu pod chmurką, dojeżdżam powiedzmy z 30-40 % baterii, zostawiam auto na 10-14 dni. Jakie opcje ustawić na taki długi postój abym jak wrócę mógł dojechać do ładowarki powiedzmy te 100km.(podobno trzeba wyłączyć jakiegoś strażnika i inne prądożerne bajery) Czy może mam się ładować tuż przed parkingiem i zostawić auto z powiedzmy 70-80 % baterii ? Jaka wartość na taki postój pod chmurką będzie najlepsza, co ustawić?
  3. Czy w Tesli Y mam ustawić ładowanie na 70% i dalej trzymać ją pod kablem dopóki nie będę wyjeżdżał? Auto będzie cały czas garażowane. Więcej rozumiem nie ładować, czy może raz na miesiąc dobić do 100% aby pamiętało że jest jej więcej :))) ?
  4. Czy doładowywać codziennie, mimo że zużyłem powiedzmy 10% i mam 60% , czy zjechać do 30% ? Czy zawsze po powrocie do domu podłączać ładowarkę ?

  Jak coś mi się przypomni to napiszę:) Proszę innych o więcej pytań aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do baterii, bo to jest coś o czym najwięcej ludzi myśli przed zakupem. Pozdrawiam

 5. Ładowałem swojego pług ina na słońcu bo inaczej nie szło i jak podeszłem to pierwszy raz słyszałem dmuchawę włączona ,tak jak mówisz chłodził baterie przy lądowaniu.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!