Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Bezpiecznik powypadkowy – klema pirotechniczna BMWCześć! Dziś objaśniam wam w którym miejscu oraz na jakiej zasadzie działa bezpiecznik powypadkowy w samochodach marki BMW.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Bezpiecznik powypadkowy – klema pirotechniczna BMW

  1. Ja również na mialem z tym problem , tak jak i później z rozłączeniem zapłonu po przekręceniu stacyjki mogę wyciągnąć kluczyk a zapłon i tak nie zostanie rozłączony , aby zgasić silnik muszę zadusić go na biegu , czy to też kwestia bezpiecznika lub przekaźnika ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!