Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Blacharz Roku 2019 – finał konkursu Toyoty [NASZ REPORTAŻ]Sześciu najlepszych blacharzy z polskich serwisów Toyoty spotkało się w finale ogólnopolskiego konkursu “Mistrzowie Toyoty”. Finał odbył się w salonie Toyota Toruń Bednarscy.

Zadaniami, które postawiono przed finalistami, była naprawa blacharska na pokrywie komory silnika w samochodzie Toyota Yaris oraz wymiana poszycia drzwi w aucie Toyota Aygo. – W przypadku Toyoty Aygo łączymy praktycznie wszystkie możliwe technologie – mówi organizator konkursu, Andrzej Witkowski z Toyota Motor Poland.

W jakim celu Toyota Motor Poland organizuje ten konkurs? Jak konkursowe zadania oceniają finaliści? Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału filmowego:

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Blacharz Roku 2019 – finał konkursu Toyoty [NASZ REPORTAŻ]

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!