Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW 5 F10/F11 – błąd 25DB00, bład napędu, problem z DPFem, diagnostyka, naprawa, zrób to samJak samemu bez specjalistycznej wiedzy poradzić sobie z nie wypalającym się DPFem, i błedem 25DB00 🙂

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „BMW 5 F10/F11 – błąd 25DB00, bład napędu, problem z DPFem, diagnostyka, naprawa, zrób to sam

 1. Co zrobiłeś z gumowym przewodem????
  Uciąłeś , wymieniłeś….???
  Jeśli wymieniłeś to na jaki???
  Czy na końcach węża zastosowałeś cybanty ?
  W moim modelu ( BMW F11 N47 2.0d 184km LCI ) , czujnik różnicy ciśnień ma dwa gumowe węże. Rzeczywiście , bardzo ciężko było zdjąć gumowe węże z czujnika a przede wszystkim z metalowych rurek filtra DPF. Ktoś stwierdził , że są one klejone.
  Ja u siebie wymieniłem czujnik różnicy ciśnień ponieważ na włączonym zapłonie zaczął mi pokazywać wartości ujemne …… " -5 " i więcej .
  Węże gumowe wymieniłem na paliwowe o wewnętrznej średnicy 7mm. Tak jak wcześniej pisałem , instrukcja. NewTis zaleca po takiej wymianie zastosować cybanty na końce w/w węży. Tą informację znalazłem dla silnika B47 .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!