Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW 520i E61 2.0 170 KM 2009r 173916km 31900zł – Czy warto ryzykować z 13-letnim BMW ?W serii Okiem Eksperta pokażemy Wam z jakimi przypadkami spotykają się codziennie nasi Eksperci podczas sprawdzania samochodów przed kupnem dla naszych Klientów.

Ekspert Tomek z Rzeszowa ma dziś do sprawdzenia BMW E61. Chcecie zobaczyć jak wypadł? Zapraszamy!

Więcej o usłudze znajdziecie tutaj:
https://www.motocontroler.com/
https://www.facebook.com/motocontroler/

Telefon: 12 31 30 200
Email: kontakt@motocontroler.com

Motocontroler to 250 ekspertów w 16 województwach.
My sprawdzimy auto, które chcesz kupić, a Ty dostaniesz raport “kupować, czy nie kupować”

Zobacz jak sprawdzamy samochody:
https://www.youtube.com/watch?v=jd308Z8dG5o

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

25 komentarzy do „BMW 520i E61 2.0 170 KM 2009r 173916km 31900zł – Czy warto ryzykować z 13-letnim BMW ?

  1. Dlatego lepiej dopłacić i wziąć nową Dacię albo nową Skodę, i mieć święty spokój. A jeśli zniszczysz lakier, tapicerkę, skrzynie, silnik itp to pretensje możesz mieć tylko do siebie.

  2. Każde auto klasy premium po 5 roku użytkowania od nowości to dla następnego kupującego auto mina bez względu na stan i przebieg . Tego typu auta są dla nikogo bo ktoś kto ma kasę kupi nowe bądź wylizinguje a nie kupi 5 letniego auta za gotówkę i nie wrzuci w niego drugie tyle . A ten kto uskrobie na taki wóz to o utrzymaniu może zapomnieć ze się wyrobi tylko jeszcze o tym nie wie . I to jest tego typu auto tylko ze nastoletnie . Miałem E 60 w świetnym stanie i mimo to nie było dnia w którym to auto jeździło bez jakiegoś błędu

  3. Normalne ślady użytkowania? Zależy gdzie się pracuje i co się robi. Pozdrawiam budowlańców. A z hakiem to znaczy, że mało używany . Bo sporadycznie uzywany.

  4. ten 15 letni gruz zbliża się już raczej do swojego końca żywota, a tymczasem u nas bada się taki model pod kątem czy miał jakieś naprawy blacharskie albo czy czasem szyba przednia nie jest zarysowana i czy aby na pewno w oryginale. I znajduje się jeszcze desperat który płaci za to … Kraj legend, bajek i niespełnionych marzeń. Nie chcę mieszać tu polityki ale trudno się dziwić że rządzi u nas ten kto rządzi.

  5. W 5 lat przejechał 90tyś A pozostałe 8 lat tylko 80tyś co tu jest nie gra. Myślę że to bmw ma przebieg trochę wyższy i dlatego niema książki serwisowej

  6. Skąd to są te przebiegi .Mam Seata jeżdżącego na Taxi z tego samego rocznika,ma 400tys przebiegu ,jeżdżę bez pokrowców i ma wnętrze 50 procent lepiej wyglądające A przecież co chwilę wsiadają i wysiadają ludzie.Wiem że klient płaci za raport ale ten przebieg z góry jest nie realny

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!