Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW 525d Skrzynia ZF 8HP rozwalona ! Co za ceny – Co za fachowcy !Nasze BMW 525d F11 zamienia się z najtańszego w bardzo drogi samochód ! Wielki szok, skrzynia biegów zf 8hp się rozwaliła ! NIe mogę znaleźć fachowca co może mi naprawić tom automatycznom skrzynie biegow !
Potrzebujemy duże Auto ! Potrzebujemy Kombi / Touring ! Kochamy BMW !
A więc, kupiłem najtańszego BMW w Niemczech ! Czy opłacał się ten zakup czy jednak jest to grat ?
Najtańszy BMW kupiony !

Mamy też Instagram : https://www.instagram.com/racecity_polska/

Facebook: https://www.facebook.com/RaceCity-po-Polsku-101007681468607

#bmw #tuning #popolsku

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

16 komentarzy do „BMW 525d Skrzynia ZF 8HP rozwalona ! Co za ceny – Co za fachowcy !

  1. Jest jeszcze jeden rodzaj taki co ma 20 aut na placu I w kazdym cos zaczete ale nic nie skonczone a przyjmuje dalej , I co chwile jakies ziomki jego przychodza gadaja a robota wogole nie idzie

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!