Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW 530d E39 Tryb awaryjny skrzyni biegów i brak mocyTrafna diagnoza zawsze powoduje uśmiech na twarzy. Jedna naprawa i pięc usterek z głowy.

Ps:
Jesteś zainteresowany/a moimi usługami w zakresie mechaniki, motorsportu bądź ekspertyzą przedzakupową auta?
Zapraszam do kontaktu.
www.acs-serwis.pl
+48 603975574

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

26 komentarzy do „BMW 530d E39 Tryb awaryjny skrzyni biegów i brak mocy

  1. Cześć!
    Mam bmw e60 520i, w ukrytym menu temp silnika w korku wynosi od 94 do 105, wiadomo wentylator schładza, temp otoczenia w tedy około 15stopni, podczas jazdy 84-92. Czy takie wartości w korku są ok? Czy ukryte menu nie przekłamuje i nie zawyża? Jaka jest normalna temp pracy tego silnika m54 w korku? Dodam, że przeszukuję forum i zdania są bardzo podzielone, jedni twierdzą, że ma być 96 inni że może dochodzić do 116 i jest ok. Nigdzie nie mogę znaleźć info od producenta jaka jest normalna wartość temp w korku.

  2. Odebrałem dziś auto po regeneracji skrzyni biegow x5 e70 zf8hp, regenerowane było sprzęgło hydrokinetyczne i mechatronika. Koszt 10tys. Ujechalem może 10km i raz zaświeciła mi się kontrolka niesprawna skrzynia biegow ale po chwili zgasło, auto jechało normalnie potem już niesprawna skrzynia biegow, błąd dsc i xdrive, auto weszło w tryb awaryjny, po zgaszeniu silnika nie było możliwe żadnego trybu jazdy. Przyjechał gościu, który to naprawiał niby wszystko Ok ale coś z napięciem jest. Jak by za duże -15,3 chyba coś takiego. Co może być powodem takich objawów? bo już mam dość naprawdę

  3. Witam świetny film ja miałbym pytanie posiadam bmw e39 3.0da skrzynia po remoncie. Problem mam ze skrzynia taki iż przy rozpedzeniu auta i puszczeniu gazu jest konkretne szarpniecie im szybsza prędkość tym mocniejsze szarpniecie przy puszczeniu gazu co to może być?

  4. 100 amperowy bezpiecznik ….. to mnie zabiło a wdg mnie to auto po powodziowe bo nie wiem co mogło tak zawalić chłodnice do tego mułu to tylko karpia brakowało, super że uratowany egzemplarz

Dodaj komentarz

Zadzwoń!