Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW 7 E65 / E66 – NAPRAWA FOTEL KOMFORTOWY – AWARIA PODPARCIA POD UDABMW 7 E65 / E66 – NAPRAWA FOTEL KOMFORTOWY – AWARIA PODPARCIA POD UDA

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

13 komentarzy do „BMW 7 E65 / E66 – NAPRAWA FOTEL KOMFORTOWY – AWARIA PODPARCIA POD UDA

  1. Bardzo przydatny filmik. Dziś wymieniałem zębatke od strony pasażera w BMW F 10 2010r. Jedyny problem to te zatrzaski od obudowy zębatki, które niestety się ułamały ale najważniejszy zadowalający efekt końcowy. Dzięki za przydatny filmik.

  2. Witam, jestem po wymianie obydwu kółek w fotelach. Filmik mega pomocny wszystko działa. Ps nawet zatrzaski nie popękały, ale ostra walka z tym jest😉 dzięki

Dodaj komentarz

Zadzwoń!