Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E36 – dyfuzor z allegro / czarna podsufitka – mpakiet zrób to sam/ montaż po lakierowaniuPo wielu tygodniach zaczynamy składanie. W tym odcinku zobaczycie jak wygląda dyfuzor tylnego zderzaka za mniej niż 100 zł, samodzielnie otapicerowana podsufitka oraz jak przebiegał montaż. Insta: https://www.instagram.com/umiarkowanie_wolne_auta/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „BMW E36 – dyfuzor z allegro / czarna podsufitka – mpakiet zrób to sam/ montaż po lakierowaniu

  1. Pamiętasz może czy po zdjęciu uprzednich słupków to masz przy ich podstawach przy desce rozdzielczej jakieś spawy/zgrzewy? Ja właśnie też rozebrałem podsufitkę i mam na obu na dole spawy zabezpieczone mastyką i nie wiem czy było to tak robione fabrycznie czy nie bo mierzyłem lakier na nich i jest oryginalny 110um więc żadnych wypadków czy szkód raczej nie było a nadal mnie to ciekawi 😛

  2. Bez obrazy ale moim zdaniem odjebaleś manianę. Jak już składałeś przód trzeba było wszystkie plastiki, lampy itd. Ładnie wytrzeć, wyczyścić a nie to składac.
    No ale każdy robi jak uważa i jak mu się chce…
    I żeby nie było przyczepiam się bo jest to przykre kiedy wkładasz kupę czasu i pieniędzy w auto a nie chce ci się poświęcić 30 minut na porządne wyczyszczenie.

  3. Ta uszczelke zewnętrzna do szyby kupiłeś z ASO czy masz dojścia gdzieś? U mnie większość tych uszczelek jest do wymiany 🙁 a cena w ASO za wszystko około tysiak

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!