Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E36 – nowy wydech / serwis silnika / chochliki w instalacji?

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Dzisiaj usłyszymy pierwszy mruk silnika, a także zajmiemy się małym serwisem. Insta: https://www.instagram.com/umiarkowanie_wolne_auta/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

24 komentarze do „BMW E36 – nowy wydech / serwis silnika / chochliki w instalacji?

  1. Świetnie chodzi ci m50 z tłumikiem RM, masz po drodze jakiś jeszcze tłumik czy full przelot i końcowy, u mnie m50b25 z samym końcowym chodzi jakbyś kilo gwoździ wrzucił do wydechu

  2. Wszystko fajnie ale udaj się na kurs spawania bo już patrzeć nie da się na jakość spoin poziom nasmarkania jak na chusteczkę higieniczna poza tym świetna robota

  3. Świetne materiały, same konkrety bez zbędnego pitolenia. Za plus uznaję również dobrą jakość audio/wideo, skoncentrowany format i wiele poruszanych zagadnień. Zawsze czekam i zastanawiam się co ciekawego będzie w kolejnym odcinku. Dzięki, bo mało komu chce się dłubać przy tym modelu z kamerą w ręku. Powodzenia i wytrwałości 🤑

  4. Powiedz mi czy warto kupić ,,zgruzowane" e36 i podjąć się renenowacji w celu nauki podstaw mechaniki , blacharstwa ? 🙂 Pozdrawiam mega masz pojęcie na temat mechaniki !

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Call Now ButtonZadzwoń!