Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E36 – Reanimacja – BLACHARKA 1/ woda się leje/ podłoga rdzewieje/ progu brakZaczynam rozbierać by odkryć kilka sekretów tego auta. Pracy będzie trochę więcej…

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „BMW E36 – Reanimacja – BLACHARKA 1/ woda się leje/ podłoga rdzewieje/ progu brak

  1. Korozja najwiekszy wrog E36. U siebie od jakiegos czasu walcze z nalotami korozji na progach w miejscu gdzie sa okragle podkladki na lapy podnosnika podwoziowego. Co roku po zimie ten sam problem. Wczesniej dzialalem epoksydem od novola na oczyszczona powierzchnie i na to farba. Niestety nie zdaje to egzaminu. W tym roku pod epoksyd nakladam srodek fertan, zobaczymy jak to sie bedzie zachowywac..

Dodaj komentarz

Zadzwoń!