Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E36 – Reanimacja – WNĘTRZE – czarna podsufitka / felgi / mapkiet dla plebejuszyW oczekiwaniu na materiały zabrałem się za wnętrze – czarna podsufitka, wygłuszenie i inne atrakcje. Odwiedź mojego insta by być przed wszystkimi: https://www.instagram.com/umiarkowanie_wolne_auta/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „BMW E36 – Reanimacja – WNĘTRZE – czarna podsufitka / felgi / mapkiet dla plebejuszy

  1. Robie tak samo podsufitke w e36 compact. Gdzie i jaki materiał zamowic najlepiej? Kolega na filmie uzywal chyba tego co szukam. Jest tego naprawde duzo alkantara welur krotkie dlugie. Jaki material jest uzywany na filmie? Gdzie kupic?

  2. Dziś byłem u tapicera, z boczkami zaśpiewał 500 zł, pewnie cena warta tej roboty ale materiał to koszt jakieś 60 zł klej niech też tak będzie z 60 dych, i satysfakcja że samemu zrobiłem a w kieszeni zostaje dobre 350 zł. Pozdrawiam i biorę się.

  3. Witam, mam zamiar w moim kompocie wymienić materiał podsufitki i zastanawiam się czy klej w sprayu czy pędzlem, widzę że użyłeś pierwszej opcji, jak po tym czasie się trzyma, nic nie odpada i jak z penetracją tego kleju, ponieważ ja będę zakładał materiał jasny i mam obawy przed przebijaniem kleju. Pytanie jeszcze odnośnie słupków, jak je zdjąć, czy one są na jakieś wpinki, szkoda że nie nagrałeś demontażu.

  4. Witam. Mam zamiar w swoim kompocie robić podsufitke itd. Ile puszek tego kleju poszło ci na oklejanie całego wnętrza. I jak finalnie wyszło barwienia tych tylnych słupków. Jeżeli przeoczyłem to przepraszam.

  5. Ta lampka jest z e36 jak byś chciał wiedzieć w turingu tylna bez jupiterów wolę takie i właśnie takiej szukam wychodziły w zależności od wersji wyposażenia ja w sedanie miałem taką tak rączki są inne w cupe niż w sedanie i turingu

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!