Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E39 MVR – KUPILIŚMY 1 z 20 aut na Świecie | Opuszczone auta – Polski mechanik w Dubaju 4KKupiliśmy auto które od ponad 5 lat wrastało w parking pod warsztatem. Było jedynie przepychane z miejsca na miejsce. W sumie to może nawet i więcej niż 5 lat ale wtedy je zobaczyłem po raz pierwszy. Przez długi czas właściciel nie chciał sprzedać tej sztuki z uwagi na okazałą kolekcje innych limitowanych aut. Jednak udało Nam się przekonać Davida i będzie śledzić poczynania związane z jego exautem.

To auto kupiliśmy ale pokazaliśmy Wam jeszcze więcej!!!!

Skupiliśmy się na autach które spowodowały szybsze bicie Naszych serc. Zapewne części osób się nie spodoba ale myślę, że zadowoliliśmy większość.

Wpadajcie na Nasze Instagramy, kanały YouTube i śledźcie projekty:
– Ferrari w cenie Ferrari czyli Ferrari 355GTS manual
I Nasza zagadka.

Dobra Strona mocy – https://www.youtube.com/channel/UCHjbRfNkyISj5bcyetyceaA

___________________________________________________________________________

Instagram: https://www.instagram.com/polski_mechanik_w_dubaju/

#Dubai #Polska #abonded #supra #skyline #bmw

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

46 komentarzy do „BMW E39 MVR – KUPILIŚMY 1 z 20 aut na Świecie | Opuszczone auta – Polski mechanik w Dubaju 4K

  1. Jak u was z zamordyzmem wyznawców sekty kowida wielkiego? Ludzie mocno się poddali? Fura ogień i jeszcze Z8 w garażu, cuda !!! Powodzenia w renowacji tego pięknego pojazdu 🥰😎

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!